۱۳ فایده تمرین با وزنه که از آن خبر ندارید

1. فواید وزنه زدن و تمرین با وزنه - مجله تناسب اندام

فواید وزنه زدن و تمرین با وزنه:هر زمانی که یک مجله‌ی سبک زندگی را باز می‌کنید، تصویر مردان و زنانی را می‌بینید که برنزه، ۱۳ فایده تمرین با وزنه که از آن خبر ندارید.

2. معرفی تمرینات دایره ای و فواید آن - فیتامین

21 آوريل 2018 تمرین دایره‌ای، سبکی از تمرین است که با سرعت بالا انجام شده و هرکدام از رفتن به باشگاه ندارید نیز این تمرینات برایتان فوق‌العاده خواهد بود؛ زیرا با این نوع برنامه تمرینی با هدف چربی‌سوزی به وسیله وزنه‌زدن است و در لیست تمرینات خبری از اگر عاشق تمرینات هوازی هستید، بازهم نباید تمرین با وزنه را فراموش 

3. بدنسازی : 19 نکته مهم در مورد ورزش بدن سازی که باید در مورد آن بدانید

30 جولای 2018 داشتن عضلات حجیم و گاها خوش فرم یکی از عللی است که بسیاری از خانم‌ها و آقایان اگر لاغر هستید با رعایت نکات مهم به وزن دلخواه خواهید رسید و اگر چاق اگر به رشد و پیشرفت فکر می‌کنید یک راه بیشتر ندارید، آن هم ۱۳- هر روز برای ورزش به باشگاه نروید و با 7 فایده این رشته ورزشی بر بدن بیشتر آشنا شوید 

4. چرا کار با وزنه برای سلامت ما اهمیت دارد؟ - عصرایران

26 نوامبر 2016 کار با وزنه به صورت منظم تراکم استخوانی را افزایش می دهد، که خطر شکستگی و پوکی به روز شده در: ۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷ کد خبر ۵۰۷۸۱۷ کار با وزنه که به نام تمرینات قدرتی یا مقاومتی نیز شناخته می شود، بر استفاده از مقاومت به 

5. همه چیز درباره عضله سازی | چطور

این موضوع، مخصوصا در مورد افرادی صدق می‌کند که بدون مصرف دارو و مکمل وزنه می‌زنند و از خیلی‌ها فکر می‌کنند که با انجام این «تمرینات جداگانه‌ی عضلات»، می‌توانند عضله دقیقا مانند شما که به اندازه‌ی کافی جرم عضلانی ندارید تا بتوانید تقویتش کنید. . آنها خبر ندارند که بدون انجام «تمرینات جداگانه‌ی عضلات» که زمان‌بَر، بی‌بازده و 

6. ۵ اشتباه که باعث می شود نتیجه دلخواهتان را از ورزش نگیرید! | فیت لیدی

23 ژانويه 2016 تمرین با وزنه یا بدنسازی بهترین نوع تمرینات قدرتی است و مزیت آن در این است که و حتی برای عضلاتی که در بسیار از حرکات درگیر نمی شوند نیز 

7. انجام تمرینات بدنسازی بدون استفاده از تجهیزات باشگاه و با استفاده از

این تمرینات بر پایه این است که به جای وزنه، از وزن بدن خودتان برای آماده سازی در هر جا و مکانی، مثلا در مسافرت، زمانی که هیچ ابزار بدنسازی ندارید، بتوانید بدنتان را 

8. فواید ایروبیک: ۱۳ مهمترین مزایای ایروبیک برای لاغری و سلامتی

13 سپتامبر 2018 احتمالا شنیده‌اید که رژیم غذایی و ورزش، اساس کاهش وزن هستند. اما ورزش برای تمرین به تجهیزات خاص یا عضویت در باشگاه نیاز ندارید. انجام ورزش 

9. ۱۵ تمرین آسان برای تقویت کمر - بامیلو بلاگ

25 ژانويه 2015 اما از آن‌جا که ممکن بود نوشتن چنین مقاله‌ای شبهه‌انگیز باشد، تصمیم گرفتم با مقاله‌ی 15 تمرین آسان برای دردها و گرفتگی‌های کمر خدمت‌تان حاضر شوم.

10. ۱۳ فایده تمرین با وزنه که از آن خبر ندارید - آکا

او مثالی از یک بازیکن فوتبال می آورد که در باشگاه، اسکات با وزنه تمرین می کند: واضح است که یک بازیکن فوتبال حتما تمرین اسکات انجام می دهد، اما اگر بتواند که با وزنه ی ۱۰۰ کیلویی روی پشتش تعداد

11. پرتال پارس راه – ۱۳ فایده تمرین با وزنه که از آن خبر ندارید

۱۳ فایده تمرین با وزنه که از آن خبر ندارید بهمن ۱۳, ۱۳۹۳ آرش شاهرخ نسخه سلامتی 0 هر زمانی که یک مجله‌ی سبک زندگی را باز می‌کنید، تصویر مردان و زنانی را می‌بینید که برنزه، قوی و شاد هستند.

12. ۱۳ فایده تمرین با وزنه | زن روز

۱۳ فایده تمرین با وزنه که از آن خبر ندارید. هر زمانی که یک مجله‌ی سبک زندگی را باز می‌کنید، تصویر مردان و زنانی را می‌بینید که برنزه، قوی و شاد هستند.

13. ۱۳ نشانه هدر رفتن زندگی‌تان که از آن خبر ندارید | چطور

در ادامه، ۱۳ مورد از نشانه‌هایی را معرفی می‌کنیم که نشان می‌دهند، زندگی‌تان را هدر ‌می‌دهید ولی خودتان خبر ندارید.

14. بدنسازی : 19 نکته مهم در مورد ورزش بدن سازی که باید در

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که بدن آن‌ها با بیشتر ورزش شکل می‌گیرد؛ اما این نظریه کامل رد شده است. بهترین مدت زمان برای انجام تمرین ۳ تا ۴ روز در هفته است.

15. 8 فایده سونا که از آن خبر ندارید - روژان آموزش ، سلامت

مطلب مرتبط: ۸ فایده ماساژ کف پا که حتما از آن بی خبرید! ۷ ) افزایش ریکاوری بعد از ورزش. امروزه، بسیاری ازباشگاهها سونا دارند و دلایل فراوانی برای اینکار وجود دارد.

16. اهمیت ورزش و تمرینات وزنه - ایران استور

اهمیت تمرینات وزنه . ۱۳فایده تمرین با وزنه که از آن خبر ندارید عضله با چاقی مقابله می‌کند علائم افسردگی را کاهش می‌دهد با پوکی استخوان مقابله می‌کند در ورزش، بهتر عمل می‌کنید

17. ۷ فایده انجام تمرینات هیت - دوپامین تیم|تغذیه|تناسب اندام

شما با استفاده از تمرین هیت به سرعت کالری می سوزانید. (9, 10) یک مطالعه به مقایسه کالری سوزانده شده در ۳۰ دقیقه انجام تمرین هیت ، تمرین با وزنه ، دویدن و دوچرخه‌ سواری پرداخت.

18. ورزش و سلامت - akairan.com

۱۳ فایده تمرین با وزنه که از آن خبر ندارید 10 هدف برای رسیدن به موفقیت در تناسب اندام کارهایی که در هنگام کاهش وزن نباید انجام دهید!

19. ۱۲ باور اشتباه و نادرست در بدنسازی که همواره وجود دارد

اگر تمرین شما در یک ساعت به پایان نرسد بیشتر از آن دیگر سودی ندارد.اگر نتایج حاصل از تمرین رضایت بخش نیست بجای کمیت به کیفیت تمرینات توجه کنید.بیشترین استفاده را از یک ‌ست ببرید.اگر یک تمرین

20. فواید تمرین با وزنه - ایران استور

فواید تمرین. فواید تمرین با وزنه ( بخش آول) مهمترین فواید تمرین با وزنه عبارتند از: باعث چربی سوزیو غلبه بر بیماری های قلبی.

21. تمرین‌های مناسب برای جایگزینی دمبل با دستگاه‌های بدنسازی

در صورتی‌که وزنه‌های سنگینی را برای تمرین انتخاب کرده‌اید، بهتر است تمرین را در ۴ تا ۵ مرحله و با ۶ تا ۱۰ بار تکرار در هر مرحله انجام دهید.

22. ۱۰ اشتباه تمرینی که باعث می شود زود پیر شوید - سلامتی

اگر جزو آن دسته از ورزشکارانی هستید که برای انجام تمرینات مقاومتی و قدرتی تنها از دستگاه های بدنسازی استفاده می کنید، باید به تمرینات با وزنه های آزاد نیز حتما” توجه کنید.

23. دمبل زدن: ۱۱ فایده علمی تمرین با دمبل+ نکات مهم دمبل زدن

همچنین تمرین با دمبل نوع و روش‌های مختلفی دارد که هر کدام با هدف متفاوتی و به منظور شکل دادن قسمت خاصی از بدن انجام می‌شوند. انجام تمرین با دمبل بر اساس شورای ورزش آمریکا مزایایی دارد.

24. کاهش ریسک سکته قلبی با وزنه زدن

موضوعی که اغلب به درستی به آن توجه نشده است کاهش ریسک سکته قلبی با وزنه زدن حمله قلبی را ۴۰ تا ۷۰ درصد کاهش می‌دهد اما ادامه این فعالیت بیش از یک ساعت فایده خاصی نخواهد داشت.

25. فواید تمرین با وزنه - ایران استور

با انجام تمرینات با وزنه حتی هنگامی که برروی نیمکت نشسته اید کالری بیشتری خواهید سوزاند.دلیل این ادعا این است که عضلات شما به انرژی بیشتری برای بازسازی و تقویت تارهای عضلانی بعد از هر تمرین

26. ورزش و کاهش وزن: ۱۰ راز ورزشی برای کاهش وزن سریع - مجله

حدود ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت تمرین وزنه‌برداری و چند بار در هفته کافی است. پس از آن، مطالعه‌ای که در سال ۲۰۱۰ در مجله‌ی اسکاندیناویایی پزشکی و علوم در ورزش (the Scandinavian Journal of Medicine & Science in Sports

27. سه حرکت قدرتمند برای عضلات پشت بازو که احتمالا از آن خبر

صفحه اصلی آموزش سه حرکت قدرتمند برای عضلات پشت بازو که احتمالا از آن خبر ندارید. سه حرکت قدرتمند برای عضلات پشت بازو که احتمالا از آن خبر ندارید ددلیفت ۳۳۵ کیلوگرمی و اسکوات با وزنه ۴۲۰

28. ۱۲ باور اشتباه و نادرست در بدنسازی که همواره وجود دارد

این جمله ممکن است بعضی‌ از بدن سازانی که چند سالی‌ است تمرین میکنند را اذیت کند،ولی‌ حقیقت دارد.شما برای پیشرفت نیازی به دانستن همه چیز ندارید.بدن سازان حرفه‌ای هستند که مایلند بدن سازان کم

29. علم ورزش | تمرینات EMS چیست؟ چه مزایا و معایبی دارد؟

پس چه کسی از تمرینات ems نفع می‌برد؟ این موضوعات به این معنا نیست که این تکنولوژی بی‌فایده است و فواید ذکر شده برای آن صحیح نیست.

30. شفا آنلاین - کاهش ریسک سکته قلبی با وزنه زدن - صاحب‌خبر

کاهش ریسک سکته قلبی با وزنه زدن حمله قلبی را ۴۰ تا ۷۰ درصد کاهش می‌دهد اما ادامه این فعالیت بیش از یک ساعت فایده اخبار به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شوند و مسئولیت محتوای آن‌ها با ناشران

31. 15 حرکت و تمرین ورزشی برای تقویت کمر

اما از آن‌جا که ممکن بود نوشتن چنین مقاله‌ای شبهه‌انگیز باشد، تصمیم گرفتم با مقاله‌ی ۱۵ تمرین آسان برای دردها و گرفتگی‌های کمر خدمت‌تان حاضر شوم.

32. اشتباه کردم که به ایران آمدم/ حق ندارید به من بگویید بی‌غیرت

با این تصمیم ممکن است مردم بگویند که به حمایت‌شان احترام نگذاشتید. من از مردم برای حمایتشان تشکر می‌کنم ولی قدرت و انگیزه‌ای برای حضور در تیم‌ملی ندارم. قصد خروج از ایران را که ندارید؟ خیر.

33. چگونه چربی صورت و غبغب خود را آب کنیم؟ | دوپامین تیم

منظور ما از “سنگین” استفاده از وزنه هایی با ۷۵ درصد از تمام توان شما (سنگین ترین وزنه ای که تنها یکبار می توانید با استفاده از آن حرکت را انجام دهید) می باشد.حرکات باید تا ۱۲ تکرار انجام شود.

34. ۱۱ ورزشی که کالری‌سوزی‌شان بیشتر از دویدن است

اما تحقیقی که در دانشگاه Southern Maine انجام گرفت، همه تصورات ابتدایی آنها را برهم ریخت. آنها دریافتند که میزان کالری سوزی با تمرینات وزنه، ۷۱ درصد بیشتر از حد تصورشان بود.

35. 15 توصیه برای آغاز بدنسازی - ایسنا

4- هر روز تمرین نکنید. اگر شخصی که برای شما برنامه می‌ریزد حرفه‌ای باشد بیش از 4 روز در هفته به شما تمرین نمی‌دهد. به عنوان یک مبتدی بیشتر از این به تمرین احتیاج ندارید.

36. سه حرکت قدرتمند برای عضلات پشت بازو که احتمالا از آن خبر

حقیقت این است که بسیاری از بدنسازان، اهمیت چندانی برای تمرینات پشت بازو قائل نیستند و از انجام این تمرینات غفلت می‌کنند.

37. با وزنه برداری هرگز به این بیماری خطرناک دچار نمی شوید

5 فایده مهم وزنه زدن برای خانم ها. گاهی در باشگاه ها و جا های دیگر میبینیم بسیاری از زنان از بلند کردن وزنه دوری می کنند یا میترسند که بیش از حد عضلانی شده و اندامشان مردانه شود.

38. کاهش ریسک سکته قلبی با وزنه زدن

همچنین برخلاف تردمیل که بسیاری از افراد در خانه به آن دسترسی دارند اغلب افراد به وسایل ورزشی متنوعی برای وزنه زدن در منزل دسترسی ندارند.

39. درخواست قهرمان ماده پرتاب وزنه مسابقات پاراآسیایی از

تمامی حقوق برای «صاحب‌خبر» محفوظ است. اخبار به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شوند و مسئولیت محتوای آن‌ها با ناشران خبر است.

40. 15 حرکت و تمرین ورزشی برای تقویت کمر

اما از آن‌جا که ممکن بود نوشتن چنین مقاله‌ای شبهه‌انگیز باشد، تصمیم گرفتم با مقاله‌ی ۱۵ تمرین آسان برای دردها و گرفتگی‌های کمر خدمت‌تان حاضر شوم.

41. فواید مهم وزنه زدن برای خانم ها | مگ یاد

دلیل دیگر تمرین با وزنه زمانی که سعی در کاهش وزن دارید این است که، هر چه حجم عضلات بدن تان بیشتر باشد، متابولیسم شما کارآمدتر خواهد شد.

42. برنامه بدنسازی برای کاهش وزن تا 56 درصد - ایده آل شو مرکز

اگر می خواهد به بدن خود فرم دهید و از شَرّ چربی های بدن خود خلاص شوید، حتما این چهار تمرین ساده را به خاطر بسپارید و آن را در خانه، باشگاه و یا هرجای دیگری که امکانش را دارید، تکرار کنید.

43. ۱۱ ورزشی که کالری سوزی شان بیشتر از دویدن است | بهداشت نیوز

اما تحقیقی که در دانشگاه Southern Maine انجام گرفت، همه تصورات ابتدایی آنها را برهم ریخت. آنها دریافتند که میزان کالری سوزی با تمرینات وزنه، ۷۱ درصد بیشتر از حد تصورشان بود.

44. آخرین خبر | ۱۱ ورزشی که کالری‌سوزی‌شان بیشتر از دویدن است

تصورشان این است که هیچ ورزشی بیش از دویدن کالری سوزی نداشته و با دویدن سریعتر از هر ورزش دیگری به آرزوی لاغری دست خواهند یافت.

45. «وزنه زدن» ریسک سکته قلبی را کاهش می‌دهد

یک پژوهش تازه نشان می‌دهد «وزنه زدن» به میزان کمتر از یک ساعت در هفته خطر حمله قلبی را 40 تا 70 درصد کاهش می‌دهد اما ادامه این فعالیت بیش از یک ساعت فایده خاصی نخواهد داشت.

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 617
کل نظرات : 0
بازدیدکنندگان امروز : 7
بازدیدکنندگان دیروز : 13
بازدید امروز : 10
بازدید دیروز : 23
کل بازدیدکنندگان : 1106
کل بازدیدها : 3796